A tőzsdén minden előfordulhat és az ellenkezője is:))
Hihetetlen, megint limitre lesz vágva akkor az 500 sima liba....
A tőzsdén minden előfordulhat és az ellenkezője is:))
Hihetetlen, megint limitre lesz vágva akkor az 500 sima liba....
Én arra szavaznék, hogy a korrekció a mostani emelkeség 50%-os fibo szintjéig megy majd, azaz kb 293Ft-ig. De ez csak tipp.... az is lehet, hogy eldobtuk ez meyg megy tovább fel.
zotyának hibridfos kiakadt ö jokor vett. ezt nem öntik de holnap már lehet leöntik délutánra
ez előfordulhat de az esés alja hol van ezt kell kitalálni sz tem 250 körül
az biztos ki tudja most már holnap mi lesz lehet tovább esik
Alig egy hónappal a kezdés előtt a Sziget Fesztivál szervezői még mindig várják Újbuda jegyzőjétől a megrendezéshez szükséges engedélyeket. A szervezők szerint minden megfelel az előírásnak, a rendezvény kiemelt helyszíne, egy harmincméteres torony azonban még nem kapta meg a hatósági engedélyt.
http://www.origo.hu/itthon/20110718-magyar-nemzet-nincs-meg-engedelye-a-sziget-fesztivalnak.html
Most már elégedett lehetsz a 420-al :))
351
Szép haszon! Grat!
Ha van esze az államnak, akkor az utóbbi 2 kereskedési napon elkezdte kiszórni a pakkját.
414-es átlaggal dobtam a 170-es pakkot.
Pár nap esés, korrekció után még egy hevesebb visszapattanás lehet benne.
Nagy tételben mentek az eladások, kicsiben inkább a vételek, a forduló is megvolt, mi lehet holnap?
Kiállt, annyit nem öntöttek be. Tömés esélyes a műsor.
életveszélyes; leöntik 345-ig, majd kitépik 399-ig, most 382