Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tomy75 Előzmény: #400785

Én arra szavaznék, hogy a korrekció a mostani emelkeség 50%-os fibo szintjéig megy majd, azaz kb 293Ft-ig. De ez csak tipp.... az is lehet, hogy eldobtuk ez meyg megy tovább fel.