Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tomy75 Előzmény: #400753

414-es átlaggal dobtam a 170-es pakkot.

Pár nap esés, korrekció után még egy hevesebb visszapattanás lehet benne.