Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#400816 kerikoma Előzmény: #400801

A tőzsdén minden előfordulhat és az ellenkezője is:))

Hihetetlen, megint limitre lesz vágva akkor az 500 sima liba....

Re: nincs cím

#400796 Tomy75 Előzmény: #400785

Én arra szavaznék, hogy a korrekció a mostani emelkeség 50%-os fibo szintjéig megy majd, azaz kb 293Ft-ig. De ez csak tipp.... az is lehet, hogy eldobtuk ez meyg megy tovább fel.

zotyának hibridfos kiaka…

#400787 PRESLEY

zotyának hibridfos kiakadt ö jokor vett. ezt nem öntik de holnap már lehet leöntik délutánra

Magyar Nemzet: Nincs még engedélye a Sziget Fesztiválnak

#400776 kosami

Alig egy hónappal a kezdés előtt a Sziget Fesztivál szervezői még mindig várják Újbuda jegyzőjétől a megrendezéshez szükséges engedélyeket. A szervezők szerint minden megfelel az előírásnak, a rendezvény kiemelt helyszíne, egy harmincméteres torony azonban még nem kapta meg a hatósági engedélyt.

http://www.origo.hu/itthon/20110718-magyar-nemzet-nincs-meg-engedelye-a-sziget-fesztivalnak.html

Re: nincs cím

#400766 zeeh_ Előzmény: #400755

Szép haszon! Grat!

Ha van esze az államnak, akkor az utóbbi 2 kereskedési napon elkezdte kiszórni a pakkját.

Re: nincs cím

#400755 Tomy75 Előzmény: #400753

414-es átlaggal dobtam a 170-es pakkot.

Pár nap esés, korrekció után még egy hevesebb visszapattanás lehet benne.

Re: nincs cím

#400754 Lxrose Előzmény: #400753

Nagy tételben mentek az eladások, kicsiben inkább a vételek, a forduló is megvolt, mi lehet holnap?

én eladtam nim birtam to…

#400716 PRESLEY

én eladtam nim birtam tovább.420 ért 70 ft nyereség.én már sokszor megszivtam ilyenkor

pont minimál bérem