381-et csipegetik
16k maradt
A szélrózsa minden irányából, ez lesz a rally vége...
honnan jöttek a befektetök, akár otp ről is jöhettek.
egyébként sávszélesítés akkor lenne ha kissebb forgalom lett volna így nem biztos.egyébként péntek van van rá esély aztán a hétfö necces. bár addig bejelenthetnek valamit akár
sajnos én 240 en ki 350 en be. egyébként gratulálok és további sikereket.
tegnap írtam, hogy lefelé jövet 34-ig esett sávszélesítéssel; most jár itt, szóval a szimmetria kedvéért lehetne felfelé is ugyan ez. az hétfőn volt, most meg péntek van; amúgy semmi tőzsdei indoka nincs, csakis ez :) jól mutatna az eco-storyban az év végén :)
380...
a tegnapi darabszám már most megvan; hamarosan kiakad, délután 3 körül jöhet a szélesítés.
Hát,igen.
Jól tetted,h belevettél.
Én nem mertem,mérges is vok.
duva nyerő, gratula.
Lehet, hogy te tetted jól... én még tartom egy kicsit 169-ről. De a para bennem van, hogy ki is tudjak belőle szállni!
370-en kiszálltam, 200 nyerő zsebben...
Kell a pénz másra.
Kitartás a tartóknak.
Viszlát a koriban.
ma nagyí forgalom lesz. az a kérdés ki veszi? nem is biztos hogy a kicsik
Pfff
Ennyi.
Szerk: 2. réssel fel volt a mai. Még van egy hátra (?)