Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #400214tegnap írtam, hogy lefelé jövet 34-ig esett sávszélesítéssel; most jár itt, szóval a szimmetria kedvéért lehetne felfelé is ugyan ez. az hétfőn volt, most meg péntek van; amúgy semmi tőzsdei indoka nincs, csakis ez :) jól mutatna az eco-storyban az év végén :)