Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

honnan jöttek a befektet…

#400222 PRESLEY

honnan jöttek a befektetök, akár otp ről is jöhettek.

egyébként sávszélesítés akkor lenne ha kissebb forgalom lett volna így nem biztos.egyébként péntek van van rá esély aztán a hétfö necces. bár addig bejelenthetnek valamit akár

Re: nincs cím

#400215 Zotya32 Előzmény: #400214

tegnap írtam, hogy lefelé jövet 34-ig esett sávszélesítéssel; most jár itt, szóval a szimmetria kedvéért lehetne felfelé is ugyan ez. az hétfőn volt, most meg péntek van; amúgy semmi tőzsdei indoka nincs, csakis ez :) jól mutatna az eco-storyban az év végén :)

Re: nincs cím

#400211 Zotya32 Előzmény: #400199

380...

a tegnapi darabszám már most megvan; hamarosan kiakad, délután 3 körül jöhet a szélesítés.

Re: nincs cím

#400195 Tomy75 Előzmény: #400189

Lehet, hogy te tetted jól... én még tartom egy kicsit 169-ről. De a para bennem van, hogy ki is tudjak belőle szállni!

Re: nincs cím

#400189 Harlem Előzmény: #400176

370-en kiszálltam, 200 nyerő zsebben...

Kell a pénz másra.

Kitartás a tartóknak.

Viszlát a koriban.

ma nagyí forgalom lesz. …

#400176 PRESLEY

ma nagyí forgalom lesz. az a kérdés ki veszi? nem is biztos hogy a kicsik

Re: nincs cím

#400159 Zotya32 Előzmény: #400153

megfeledkeztem a mindennapi ijesztésről, szóval előtte még le, talán a tegnapi záróig (túl nagy sáv maradt ki), aztán durván fel :)