Re: nincs cím 2011. július 15. 9:22 Zotya32 Előzmény: #400153 megfeledkeztem a mindennapi ijesztésről, szóval előtte még le, talán a tegnapi záróig (túl nagy sáv maradt ki), aztán durván fel :)