Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Nyuszika megy az erdőben…

#390608 Ibiza

Nyuszika megy az erdőben és látja, hogy a sas hátrafelé repül.

- Mit csinálsz sas?

- Demokrácia van, ha akarok hátrafelé is repülhetek.

- De jó, kipróbálom én is.

Ugrabugrál hátrafelé az erdőben, észreveszi a medve, letolja a nadrágját és jól alápörköl a tolató ugrifülesnek.

Később a nyuszi ismét összefut a sassal, szipogva meséli hogy járt. Mire a sas:

- Jaa, demokrácia csak itt fönt van, aki odalent próbálkozik vele, azt könnyen seggbeakasztják...

Re: nincs cím

#390596 matgab Előzmény: #390585

Facebook-ról:

"közeljövőben az IMF hitel megmaradt részéből visszavásároljuk Dzsudzsákot, mivel ő stratégiai fontosságú játékosunk..."

Re: nincs cím

#390585 matgab Előzmény: #390578

Hasonló:

-TE ASSZONY, HOGY TUDTÁL MEGCSALNI PONT AZZAL AZ ÓSZERESSEL??!?

- Hát azt mondta, hogy mindent szívesen kipróbálna, amit te már úgysem használsz...

Re: nincs cím

#390578 kosami Előzmény: #390557

A férj váratlanul ér haza, és ott találja a feleségét egy férfival.-Mit műveltek itt?-ordítja. Mire az asszony odafordul a partneréhez:-Látod, mondtam! Még ezt sem tudja

- Főnővér, főnővér ! Jöt…

#390557 Fornit

- Főnővér, főnővér ! Jöttek a partizánok, megerőszakolták összes nővérünket, csak Mária nővért nem !

- Őt miért nem ?

- Mert Ő nem akarta !

***********************************************

Az amerikaiak egy rendkívüli alapossággal kiképzett - kitűnő orosztudással - kémet dobnak le ejtőernyővel egy feltételezett szovjet rakétabázis közelében, Szibériában. A kém leereszkedett a tajgában, gondosan elásta az ejtőernyőt, majd felvett egy orosz favágó öltözéket, és elindult a térképen bejelölt irányba. Esteledett, alaposan elfáradt így egy falu szélső házában, ahol világosságot látott bezörgött.

- Ki az ilyen későn, hívatlanul? - szólt ki egy bábuska a házból.

- Én vagyok Fjodor Fjodorovics Dubinyin, a favágó - mondta a kém.

- Te vagy az drága Fjodor Fjodorovics Dubinyin? - kérdezte meglepetten a bábuska.

- Én vagyok, drága Maruszja néni, hát megismert? - kérdezett vissza a kém.

- Hát persze, hogy megismerlek, drága Fegyácska, elvégezted a távoli városban az iskolát?

- Igen, Maruszja néni, elvégeztem az erdészeti technikumot, és jöttem a kolhozba, mert az elnök elvtárs annak idején ösztöndíjat adott, itt kell munkába állnom.

- Na gyere be már fiam, mert megvesz az isten hidege ott kinn! - szólt a bábuska, és betessékelte a kémet. Az szorongva lépett be, mert nem tudta, mire számíthat.

- Fegyácska, maradt még valami szerény vacsorámból, egyél! A kém leült elkezdett enni, de zavarta, hogy a mamka állandóan nézi.

- Miért bámul engem ilyen mereven, Maruszja néni? Csak nincs valami különös rajtam? Úgy tudom, hogy gyermekkorom óta ismerni tetszik! Erre megszólal a Maruszja néni:

- Igen, Fjodor Fodorovics, ismerlek gyermekkorod óta de szerintem te amerikai kém vagy! A diverzánsban meghűlt a vér, és átvillant az agyán, hogy sajnos likvidálni kell a nénit, mert veszélyezteti a küldetését. Azért a biztonság kedvéért megkérdezte:

- Miből gondolja, kedves Maruszja néni, hogy én amerikai kém vagyok?

- Hát fiam abból, hogy nálunk Szibériában nagyon ritka a néger...

Az állatkert igazgatója …

#390383 Áki01

Az állatkert igazgatója büszkén mutogatja a vendégeknek a közös ketrecbe zárt nyulat és oroszlánt.

- Íme egy szép példa a konszenzusra.

- Csodálatos! És tényleg nincs velük semmi gond?

- Az oroszlánnal semmi, de a nyulat időnként cserélni kell.

Két bankár találkozik. A…

#390298 Camilla2

Két bankár találkozik. Azt mondja az egyik:

- Teljesen kiborít ez a válság. Te hogy aludtál?

Mire a másik:

- Mint egy csecsemő. Egész éjjel sírtam és kétszer összeszartam magam.

Egy bankár felhív egy má…

#390297 Camilla2

Egy bankár felhív egy másikat.

- Szevasz, hogy vagy?

- Kösz, jól.

- Bocsánat, téves.

A cigánynál vagyonosodás…

#390296 Camilla2

A cigánynál vagyonosodási vizsgálatot tart az APEH.

- Te cigány, honnan van ez a nagy ház, hisz a bevallásod alapján segélyből

élsz?

- Hááá kezit csókolom, kifogtam az árányhalat!

- És van erre valamilyen bizonyítékod?

- Háá ott a ház, nem?

Asszonyom, mondták már m…

#390295 Camilla2

Asszonyom, mondták már magának, hogy Ön a világ legszebb nője?

- Még nem.

- Gondoltam

Roma viccek [25/100] …

#390294 Camilla2

Roma viccek [25/100]

A cigány álláshirdetésre jelentkezik, mint favágó.

- Hát cigány, milyen referenciamunkát tudsz felmutatni, hogy elnyerd az állást?

- Há' dikmá, á káláhári erdőt!

- Cigány, a Kalahári az nem erdő, hanem sivatag!!!

- Mosmá

Egy anyuka takarítja kar…

#390293 Camilla2

Egy anyuka takarítja karácsony előtt a WC-t és hét éves kislánya nézi.

- Mami, mit csinálsz?

- Kicsim, takarítom a WC-t, hogy szép tiszta legyen.

- Minek?

- Jaj, bogaram, tudod karácsony van. Jön a Jézuska...

- És nálunk fog szarni?

Két ügyvezető igazgató b…

#390292 Camilla2

Két ügyvezető igazgató beszélget:

- Te fizetsz az embereidnek?

- Én nem.

- Én sem. És bejárnak?

- Be.

- Az enyémek is. Te, nem kéne ezektől belépődíjat szedni?

Haver! Miért nyalogatod…

#390291 Camilla2

Haver! Miért nyalogatod azt a könyvet?

- Azt írták benne, hogy lsd. a 28. oldalon...

Tegnap beállított hozzám…

#390290 Camilla2

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dínóm, dánom.

A rendőr felesége elküld…

#390289 Camilla2

A rendőr felesége elküldi a férjét a boltba:

- Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet!

Hazajön a rendőr tíz margarinnal:

- Volt tojás!

A szerb-magyar gúnyhatár…

#390287 Camilla2

A szerb-magyar gúnyhatáron fekete Mercedes gördül a vámosokhoz, benne erős emberek.

- Hová mennek?

- Enying, izé, Esztergomba, várost nézni, kikapcsolódni.

- Fegyver van maguknál?

- Természetesen nincs.

- Tessék, itt van egy pár...

A rendőr felesége elküld…

#390286 Camilla2

A rendőr felesége elküldi a férjét a boltba:

- Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet!

Hazajön a rendőr tíz margarinnal:

- Volt tojás!