Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#380283 zeeh_ Előzmény: #380275

Meglátjuk, de ettől még az osztalék miatt kitörethetik a hónap végéig valami hírre.

Re: nincs cím

#380275 Kissherceg Előzmény: #380270

sztm mai hír rossz neki, miszerint összevonják a kártyákat költségtakarékossági okokból.

Re: nincs cím

#379844 zeeh_ Előzmény: #379842

Jó lesz ez szvsz, osztalék miatt szinte biztosra veszem, hogy a hónap vége felé/jövő hónap elején meg fogják futtatni.

Re: nincs cím

#363699 akpo7 Előzmény: #363640

Forras az OE utan 50 HUFot fizet evek ota es mindig csipheto 700 es 750 kozott. Tehat inkabb azt tartok.

Ezzel nem azt akarom mondani, h. az ANY rossz, hiszen legalabb vmit visszaad a reszvenyeseknek sok masik ceggel ellentetben.

Re: ....

#363646 joco9 Előzmény: #363644

tudom a terv az volt hogy áprilisig veszem a telkot utána nyomda majd zwack!Nem tudom mi legyen telkoval jól állok 550 alatti a bekerem !!