Szeritem nem...
Szeritem nem...
:-) yoda szavaival reflex vétel 1k még gondolkodok rajta phylt lecserélnh.
Gyj.: május 19. zárás után
Osztalékhoz június 9. az utolsó nap.
750-re befigyelt 3k.
Érdemes figyelni, ki fogják töretni szvsz úgy is.
Ma vettem...
De ahogy látom, nem akarják még elengedni...
Meglátjuk, de ettől még az osztalék miatt kitörethetik a hónap végéig valami hírre.
sztm mai hír rossz neki, miszerint összevonják a kártyákat költségtakarékossági okokból.
Én is azt várom. :)
Osztalék miatt lassan kapósabbnak kéne lennie. :)
Jó lesz ez szvsz, osztalék miatt szinte biztosra veszem, hogy a hónap vége felé/jövő hónap elején meg fogják futtatni.
Mi a bibi azzal a céggel?
Nem szokták osztalékra ajánlani!
üdv!
Látom a portfolio fórumon hogy benne vagy a Forrasba!!!
Forras az OE utan 50 HUFot fizet evek ota es mindig csipheto 700 es 750 kozott. Tehat inkabb azt tartok.
Ezzel nem azt akarom mondani, h. az ANY rossz, hiszen legalabb vmit visszaad a reszvenyeseknek sok masik ceggel ellentetben.