Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #363640Forras az OE utan 50 HUFot fizet evek ota es mindig csipheto 700 es 750 kozott. Tehat inkabb azt tartok.
Ezzel nem azt akarom mondani, h. az ANY rossz, hiszen legalabb vmit visszaad a reszvenyeseknek sok masik ceggel ellentetben.