Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #363640

Forras az OE utan 50 HUFot fizet evek ota es mindig csipheto 700 es 750 kozott. Tehat inkabb azt tartok.

Ezzel nem azt akarom mondani, h. az ANY rossz, hiszen legalabb vmit visszaad a reszvenyeseknek sok masik ceggel ellentetben.