Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Csajszi odalép a szőke e…

#381184 Csokigyáros

Csajszi odalép a szőke eladóhoz:

- Nem baj, ha felpróbálom azt a ruhát a kirakatban?

- Nem, de van próbafülkénk is.!

Re: nincs cím

#381183 Csokigyáros Előzmény: #381179

erről jut eszembe egy velem (barátommal) megtörtént eset az egyetemen...

statisztikából lopott tételünk volt, három darab... mindhármunknál volt egy, és akármit húztunk ugye annak a számát mondtuk be ami a zsebünkben volt... következő nap amit kihúztunk azt vitte be a következő csapat... szóval ketten meg is csináltuk, de a harmadik srác annyira ideges volt, hogy a tényleges számot mondta be 24-est... amint ment a helyére, mondtuk neki, hogy b..meg nálad a 38-as tétel van!!!... a srác sápadt arccal leült a helyére maga elé bámulva nézte a lopott 38-as tételt, majd hirtelen jelentkezett, és azt mondta, hogy elnézést de ő a 38-ast húzta... mire a tanár, hogy hogy a 38-ast... mire a srác: elnézést véletlenül összeszoroztam a két számot, és azt mondta be... a tanár elkérte a tételt, nyugtázta, hogy tényleg 38-as... utána sörözésen jót röhögtünk a lélekjelenléten és a számmisztika varázsán.... :)))

Egy fiatalember lázasan …

#381179 Csokigyáros

Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal az

érettségi vizsga előtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre nem

maradt ideje. "Mentsük, ami menthető!"- alapon EGY tételt azért megtanul,

mégpedig a 13-as számút, ettől rögtön elmúlt a félelme. Másnap, amikor a

8-as számú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a

többi közé.

- Na-na fiatalember, mit művel? Hányas tételt húzta?

- A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam.

- Ilyen nincs!!! Tessék, mondja csak el a 13-as tételt!

A fiatalember jelesre vizsgázott.

Ezen kidőltem:

#381167 Sandrix

Budapesti távirat Moszkvába:

Moszkva teret átneveztük Széll Kálmánra STOP

Üdvözlettel: Tarlós STOP

Válasz:

Gratulálunk a névválasztáshoz STOP

Kőolaj STOP

Gáz STOP

Re: shortoljátok!

#380357 kosami Előzmény: #379821

A szőke lány szipog, szívja az orrát. Rászól az anyja:

- Lányom, ne szívd az orrod, inkább fújd ki!

Mire az apa:

- Hagyd csak, legalább lesz valami a fejében!

Re: The best obnoxious responses to misspellings on Facebook

#379696 RemegoKez Előzmény: #379678

"The best dong in the world. I miss my puppy." :-D

Re: Mizu - székely feldolgozás :D

#378567 matgab Előzmény: #378139

After dying a grisly death in a fire fight, Osama

made his way to the pearly gates. There, he was

greeted by George Washington. "How dare you

attack the nation I helped conceive!" yelled

Washington, slapping Osama in the face.

Patrick Henry came up from behind, "You wanted

to end the American's liberty, so they gave you

death!" Henry punched Osama in the nose.

James Madison came next and said, "This is why I

allowed the government to provide for the common

defense!" He took a sledge hammer and whacked

Osama's knees.

Osama was subject to similar beatings from John

Randolph, James Monroe and 67 other people who

had the same love for liberty and America. As he

writhed on the ground, Thomas Jefferson hurled him

back toward the gate where he was to be judged.

As Osama awaited his journey to his final very hot

destination, he screamed, "This is not what I was

promised!"

An angel replied, "I told you there would be 72

Virginians waiting for you. What did you think

I said?"

Az optimisták még mindig…

#378013 KawaBazsy

Az optimisták még mindig angolul tanulnak.

A pesszimisták már héberül és cigányul tanulnak.

A realisták meg lőni…

Re: A Halál hídja

#377991 Fornit Előzmény: #377968

Kutya nem tudta h ilyet csak akkor szabad játszani ha nincsenek vendégek...

Azért az öreglány beáll a kutyának ahogy kell...