Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Most nézem,hogy 8.8 volt…

#372317 zeeh_

Most nézem,hogy 8.8 volt az alja. Remélem,jövő héten észhez tér. Nem hittem,hogy 9 alá visszajön.

Matgab! Annyi részvény van, miért pont ezt? :)

Re: nincs cím

#372314 akpo7 Előzmény: #372296

MA50 megfogta, de mivel matgab 2,340-es celara nem teljesult, sztem lesz nalunk is egy leszuras. :)

Azt a qrva, 8.85 is volt…

#372296 zeeh_

Azt a qrva, 8.85 is volt.

8.96 a vége. Ez már a 2300-2400 Ft-os sáv.

Fasza. Eco padlón, ez is.

Mi a büdös franc lesz ezzel?

Na most már a franciák i…

#372241 zeeh_

Na most már a franciák is elmehetnek az eco vezér után a pcsába.

9.01

Na most már a franciák i…

#372240 zeeh_

Na most már a franciák is elmehetnek az eco vezér után a pcsába.

9.01

Re: ORCO Sziget

#371986 zeeh_ Előzmény: #371918

Májusban fel fog menni 3000 fölé, valami ilyesmire gondolok fináléként, mint az előző fordított fej-vállnál.

http://www.imagebam.com/image/0689fb127867861

Itt is kétszer fog neki futni szerintem, másodszor május végén a Q1-re, aminek elég jónak kéne lennie a Leipziger Platz + Szervita téri zseton miatt.

ORCO Sziget

#371918 Hibaz

Tanulságosak mindig ezek a régi chartok..

http://kepfeltoltes.hu/view/110415/ORC_NAPI_Sziget_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2009-ben született egy ilyen valami,nem is az a kérdés,hogy ez most jó vagy sem.

Rések szépen láthatóak,sziget ugyszintén..

Az a ferde nyakvonal lehet zavaró is,ha nem lesz új csúcs(3300 fölött),akkor az elmúlt 2,5 év távlatából 2350 környékén lehetne behúzni egy hetes sávhatárt.

Ezért is lődöröghetünk itt KÖZEL a sávhatárhoz !!! alatta nem szivesen tartogatnám.......

Re: nincs cím

#371868 zeeh_ Előzmény: #371864

Nem hinném, hogy pont a cél előtt hiúsulna meg az alakzat (mondjuk szép szívatás lenne). Osztalék szerintem nem játszik még 1-2 évig, de akár ez is beleférhetne a 11-es pontba. No, majd 2 hét múlva április 29-én okosabbak leszünk. 3 hét múlva meg pláne. :)

Re: nincs cím

#371864 Koffein Előzmény: #371863

van még ott valami a tarsolyban, ha meg nem, akkor kicsúszhat akár őszig is a folyamat...

Re: nincs cím

#371863 zeeh_ Előzmény: #371862

Na, arra én is kíváncsi leszek, hogy milyen hír viszi majd 12 vidékére, ~2.5 euro emelkedés mellett. Valami a közgyűlésen lehet majd talán a 11-es egyéb pontba belerakva. Ha meg nem ott, akkor nincs más ötletem, mint a Sky Office eladása, amiből az éves bevétel harmadát várják. Leipziger Platzra szép rallyt nyomott, ennek még nagyobbat kéne szólnia, mert jóval nagyobb az összeg is.

Remélem, nem egy nap alatt akarják csúcsra járatni, mert akkor mi kimaradunk a jóból a +15% miatt, miközben ők +25%-kal mehetnek. Matolcsy Kálmán :) meg intézhetne egy 280 Ft-os eurót hó végére. :)

Re: nincs cím

#371862 Koffein Előzmény: #371855

van még idő, a hét utolsó hetén lesz érdekes, hogy miként rajzolják 10fölé...

Re: nincs cím

#371855 zeeh_ Előzmény: #371849

Bollinger tovább szűkült: 8.87 - 9.73

MA20: 9.3

MA50: 8.82

3k-val 9.5-re lehetne felhúzni, ha akarnák, de nem akarják. Tovább folyik a rajz óra.

Re: nincs cím

#371849 zeeh_ Előzmény: #371844

Ja, de most már mehetne 3k fölé. Sürget az eco kiszállás, szerintem azt Nutex, Phyl mintára leöntik azt a p.csába...

Re: nincs cím

#371844 Koffein Előzmény: #371840

jól néz ki a vételi oldal, az első öt ajánlat teszi ki az első ajánlat tételét :)