Regisztráció Elfelejtett jelszó

ORCO Sziget

Hibaz

Tanulságosak mindig ezek a régi chartok..

http://kepfeltoltes.hu/view/110415/ORC_NAPI_Sziget_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2009-ben született egy ilyen valami,nem is az a kérdés,hogy ez most jó vagy sem.

Rések szépen láthatóak,sziget ugyszintén..

Az a ferde nyakvonal lehet zavaró is,ha nem lesz új csúcs(3300 fölött),akkor az elmúlt 2,5 év távlatából 2350 környékén lehetne behúzni egy hetes sávhatárt.

Ezért is lődöröghetünk itt KÖZEL a sávhatárhoz !!! alatta nem szivesen tartogatnám.......