Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #371862Na, arra én is kíváncsi leszek, hogy milyen hír viszi majd 12 vidékére, ~2.5 euro emelkedés mellett. Valami a közgyűlésen lehet majd talán a 11-es egyéb pontba belerakva. Ha meg nem ott, akkor nincs más ötletem, mint a Sky Office eladása, amiből az éves bevétel harmadát várják. Leipziger Platzra szép rallyt nyomott, ennek még nagyobbat kéne szólnia, mert jóval nagyobb az összeg is.
Remélem, nem egy nap alatt akarják csúcsra járatni, mert akkor mi kimaradunk a jóból a +15% miatt, miközben ők +25%-kal mehetnek. Matolcsy Kálmán :) meg intézhetne egy 280 Ft-os eurót hó végére. :)