Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ORCO Sziget

zeeh_ Előzmény: #371918

Májusban fel fog menni 3000 fölé, valami ilyesmire gondolok fináléként, mint az előző fordított fej-vállnál.

http://www.imagebam.com/image/0689fb127867861

Itt is kétszer fog neki futni szerintem, másodszor május végén a Q1-re, aminek elég jónak kéne lennie a Leipziger Platz + Szervita téri zseton miatt.