Re: ORCO Sziget
zeeh_ Előzmény: #371918Májusban fel fog menni 3000 fölé, valami ilyesmire gondolok fináléként, mint az előző fordított fej-vállnál.
http://www.imagebam.com/image/0689fb127867861
Itt is kétszer fog neki futni szerintem, másodszor május végén a Q1-re, aminek elég jónak kéne lennie a Leipziger Platz + Szervita téri zseton miatt.