Meglepő, hogy ezen a szinten beállt, 10 Ft-tal feljebb van csak az ár kint.
Valamiért feljebb vagyunk pontosan azóta, hogy kijött a hír, hogy BUX tag "lesz".
Meglepő, hogy ezen a szinten beállt, 10 Ft-tal feljebb van csak az ár kint.
Valamiért feljebb vagyunk pontosan azóta, hogy kijött a hír, hogy BUX tag "lesz".
Ezzel DT? Forgalomban azert ott meg nem tartunk sztem.
Robot be is állt 30-ra, hogy hátha visszakapja az előbb beszórt adagot.
Kaptam is, mert nem sokkal előtte beálltam 2560-ra. :)
Most osztok, szorzok. Lehet, hogy elég lesz ez is és jöhet a hátradőlés.
Update: Elég lesz. Eladási ár beállítva. :)
Most már csak szigorúan DT az alap pakk felett.
Majdnem kaptál :)
Csak igazított rajta valaki, esetleg a robot.
Addig "szívatnak" ma, hogy a végén piaci lesz belőle...
Másik verzió, hogy ezúttal mi jelezzük előre a jövőt és nem a franciák.
Látom.
Nem értem, ilyen azért nem szokott lenni, hogy még a kinti árnál is feljebb álló legjobb vevő se kap semmit.
Akkor dobjon be 1k-t 2530-ig itthon, aztán megnyugszom. :)
Ok, módosítottam 2850-re :D
(lehet az ájendzsí veszi :D )
Annyira nem hülyeség, amit írsz.
Innen egy felső limit és 3k.
Lassan 264 alatt egy euro.
Lehet készítik fel a startra ;)
Kintit csak így tudjuk majd követni :D
2635 :D
Ezek Téged idegesítenek direkt :D
Írjad még, hátha 2850 lesz :D
Szívesen adnék nekik, de nem szabad hozzányúlnom az Econet 2007 likvidálási alapom pakkjaihoz. :) Húzza 2945-re, aztán lehet, hogy kap valamennyit. :)