Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368473

Látom.

Nem értem, ilyen azért nem szokott lenni, hogy még a kinti árnál is feljebb álló legjobb vevő se kap semmit.