Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#368508 zeeh_ Előzmény: #368502

Meglepő, hogy ezen a szinten beállt, 10 Ft-tal feljebb van csak az ár kint.

Valamiért feljebb vagyunk pontosan azóta, hogy kijött a hír, hogy BUX tag "lesz".

Re: nincs cím

#368494 zeeh_ Előzmény: #368492

Kaptam is, mert nem sokkal előtte beálltam 2560-ra. :)

Most osztok, szorzok. Lehet, hogy elég lesz ez is és jöhet a hátradőlés.

Update: Elég lesz. Eladási ár beállítva. :)

Most már csak szigorúan DT az alap pakk felett.

Re: nincs cím

#368477 zeeh_ Előzmény: #368474

Másik verzió, hogy ezúttal mi jelezzük előre a jövőt és nem a franciák.

Re: nincs cím

#368474 zeeh_ Előzmény: #368473

Látom.

Nem értem, ilyen azért nem szokott lenni, hogy még a kinti árnál is feljebb álló legjobb vevő se kap semmit.

Re: nincs cím

#368463 zeeh_ Előzmény: #368460

Annyira nem hülyeség, amit írsz.

Innen egy felső limit és 3k.

Lassan 264 alatt egy euro.

Re: nincs cím

#368444 zeeh_ Előzmény: #368439

Szívesen adnék nekik, de nem szabad hozzányúlnom az Econet 2007 likvidálási alapom pakkjaihoz. :) Húzza 2945-re, aztán lehet, hogy kap valamennyit. :)

Re: nincs cím

#368439 hAliG Előzmény: #368436

Beszarok, a 2610-et is megvették :D

Azon gondolkozok, hogy adni kellene vagy 500db-ot piacin..