Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #368492Kaptam is, mert nem sokkal előtte beálltam 2560-ra. :)
Most osztok, szorzok. Lehet, hogy elég lesz ez is és jöhet a hátradőlés.
Update: Elég lesz. Eladási ár beállítva. :)
Most már csak szigorúan DT az alap pakk felett.