Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368492

Kaptam is, mert nem sokkal előtte beálltam 2560-ra. :)

Most osztok, szorzok. Lehet, hogy elég lesz ez is és jöhet a hátradőlés.

Update: Elég lesz. Eladási ár beállítva. :)

Most már csak szigorúan DT az alap pakk felett.