Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#365836 zeeh_ Előzmény: #365824

3000 felett sokkal jobb lenne a közérzetem (a legnagyobb baloldali, veszteségorientált mutyi média birodalom papírjai nélkül). :)

Re: nincs cím

#365834 Zotya32 Előzmény: #365832

no, akkor van a holnap és a holnapután, akkor offline leszek kereskedésileg, addig legyen szíves az orco elintézni a különböző TA-s teendőit, rések töltését stb, aztán csütörtökön szeretném legalább itt, a 2590 környékén látni ismét. :))

Re: nincs cím

#365832 hAliG Előzmény: #365830

Szóval ha marad a szimmetria, akkor ~május és 3000 felett kell lennie.

Szerintem 12,2 eurót el kell érnie mindenképp!

Mai árfolyamon: 12,2 * 266Ft = 3245Ft

Re: nincs cím

#365824 hAliG Előzmény: #365821

Nyugi nem sokáig leszel beragadva :)

Szimmetrikus fordított fej-váll szerint május elején 3000Ft felett kell legyünk ;)

És szinte napra pontosan szimmetrikus eddig! (az más kérdés, hogy nem esett be addig mint a jobb váll, de az nem baj!!!)

Re: nincs cím

#365823 zeeh_ Előzmény: #365820

Én is visszavenném,közel 500-at szórtam ki ma 3 részletben,közte a csütörtöki záró szakaszos 2495-ös pakkot. Így nagyjából 800 db hiányzik. Ennyit kéne visszavenni.

Remélem,Ott zsebében lapul valahol egy új nagybüfi. :)

Q1 lesz a belépő 12-höz szvsz.

Re: nincs cím

#365821 Zotya32 Előzmény: #365817

nem örülök neki, hogy nem ment tovább: 2635-40-ért visszavettem pénteken de már csak 200 db-ot.... most beragadtam; 2 napig meg nem leszek bét-közelben.... :(

Re: nincs cím

#365820 hAliG Előzmény: #365817

Megmondom őszintén, hogy nem bánnám, ha betöltené, mert vissza akarom kapni a ma eladott pakkomat :)

Úgyis a franciáktól függünk, nem mi váltjuk meg a világot..

Meg így nem is lenne jó, ha nem töltené be azt a rést, mert az emelkedés elakadt. Túl sokan vannak beragadva 10 felett, nehéz lett átvinnie és eljutnia 12 feletti tartományba..

12 felett meg bármi lehet.. Szerintem onnan 15 környékére simán "pattanhat"!

Re: nincs cím

#365776 Koffein Előzmény: #365767

napokon belül be fogja tölteni a rést, gondolom itt is lenézhet addig... reméljük nem fogják leszúratni, habár az előző réseknél sem szúrattak, hanem normálisan betöltötte...

Re: nincs cím

#365767 zeeh_ Előzmény: #365753

Valaki gyűjti kint szépen. Hagyja, hogy lecsorogjon (persze erre rá is segít), majd kitépi a könyvet.

9,63