Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #365817Megmondom őszintén, hogy nem bánnám, ha betöltené, mert vissza akarom kapni a ma eladott pakkomat :)
Úgyis a franciáktól függünk, nem mi váltjuk meg a világot..
Meg így nem is lenne jó, ha nem töltené be azt a rést, mert az emelkedés elakadt. Túl sokan vannak beragadva 10 felett, nehéz lett átvinnie és eljutnia 12 feletti tartományba..
12 felett meg bármi lehet.. Szerintem onnan 15 környékére simán "pattanhat"!