Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #365827Itt egy amatőr rajzom (most csináltam :D)
http://www.kephost.com/images4/2011/3/28/85962q7lol24mwa9l007.png
Itt egy amatőr rajzom (most csináltam :D)
http://www.kephost.com/images4/2011/3/28/85962q7lol24mwa9l007.png