Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #365767

napokon belül be fogja tölteni a rést, gondolom itt is lenézhet addig... reméljük nem fogják leszúratni, habár az előző réseknél sem szúrattak, hanem normálisan betöltötte...