Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Kádár és Brezsnyev azon …

#364383 Áki01

Kádár és Brezsnyev azon vitatkoznak, hogy melyik katona a jobb: az orosz vagy a magyar.

- Szerintem az orosz! - kezdi Brezsnyev - Ugyanis mielőtt cselekedne, gondolkozik.

- A magyar jobb! - állítja Kádár - Az előbb ugyanis cselekszik, majd azután gondolkozik.

Ennek igazolására behívnak egy orosz katonát. Igy szól hozzá Brezsnyev:

- Itt van Kádár János, a magyar kommunista párt vezetője. Kérem, adjon neki egy nagy pofont!

A katona elgondolkozik, majd közli, hogy ő ilyet soha nem tenne.

- Rendben fiam, elmehet! - hangzik a válasz.

Behívnak egy magyar katonát is. Kádár rákezd:

- Itt van Leonyid Brezsnyev, az orosz kommunista párt vezetője! Kérem, adjon neki egy nagy pofont.

A katona odaugrik, és egy iszonyatosat lekever Brezsnyevnek.

- Jól van, elmehet!

A katona az ajtóban azonban megáll és elgondolkozik. Kádár észreveszi:

- Min gondolkozik?

- Hát csak azon, hogy nem kéne-e még egy jót bele is rúgni.

Frissen lezuhanyozva áll…

#364192 Tom Taylor

Frissen lezuhanyozva állok a tükör előtt, és panaszkodom a férjemnek, hogy szerintem kicsik a melleim.

A férjem ahelyett, hogy határozottan azt mondaná, nem igaz, így szép, ahogy a természet megalkotta, kissé habozva előáll egy javaslattal:

- Ha azt akarod, hogy megnőjenek a melleid, finoman illesszél egy kis darab háromrétegű WC-papírt a kettő közé, és néhány másodpercig dörzsölgesd minden nap!

Mivel bármit hajlandó vagyok kipróbálni, megyek, hozok egy darab WC-papírt, és a tükör előtt állva elkezdem dörzsölgetni a melleim közét.

- Mennyi idő múlva hat ez? - kérdezem.

- Pár év alatt megnő - válaszolja a férjem.

Abbahagyom...

- Gondolod, hogy ha mindennap WC-papírral dörzsölgetem a melleim közét, attól megnő néhány év alatt?

Erre szemrebbenés nélkül válaszolja:

- Hát, a seggednél bevált...

Re: Igazi partiarc

#364166 GáborGábor Előzmény: #364163

Ezt ne lehetne űberelni?

Ha mégis sikerül lenyelned, akkor korrigáld nyomban a mellékhelységben ...

(Ford Fairlane Kalandjai nyomán ...)

:)

Re: Igazi partiarc

#364163 kosami Előzmény: #364156

Napi Agyatlanság

Ha mindenképpen fogyni szeretnél, egyél amennyit jól esik, csak ne nyeld le!..

Re: FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése

#364079 hosszhuszár Előzmény: #364077

gondolom nála volt az új típusú fehér CL mercije, amikor összefutott lindával.....azek a csajok olyan helyezkedősek...)))

Re: FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése

#364077 matgab Előzmény: #363710

Az is érdekes, hogy nem létezik olyan csúnya sztárfocista, akinek ne valami bombanő barátnője legyen...! :-)

Re: FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése

#363710 ikszf Előzmény: #363687

Már a Dzsudzsáké? Ezeknek a cicababáknak érdekes módon sose ismeretlen pasijuk van.

Előtte meg nem mondok ki k*félte, de nem egy átlag hétköznapi ember.