Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Áki01

Kádár és Brezsnyev azon vitatkoznak, hogy melyik katona a jobb: az orosz vagy a magyar.

- Szerintem az orosz! - kezdi Brezsnyev - Ugyanis mielőtt cselekedne, gondolkozik.

- A magyar jobb! - állítja Kádár - Az előbb ugyanis cselekszik, majd azután gondolkozik.

Ennek igazolására behívnak egy orosz katonát. Igy szól hozzá Brezsnyev:

- Itt van Kádár János, a magyar kommunista párt vezetője. Kérem, adjon neki egy nagy pofont!

A katona elgondolkozik, majd közli, hogy ő ilyet soha nem tenne.

- Rendben fiam, elmehet! - hangzik a válasz.

Behívnak egy magyar katonát is. Kádár rákezd:

- Itt van Leonyid Brezsnyev, az orosz kommunista párt vezetője! Kérem, adjon neki egy nagy pofont.

A katona odaugrik, és egy iszonyatosat lekever Brezsnyevnek.

- Jól van, elmehet!

A katona az ajtóban azonban megáll és elgondolkozik. Kádár észreveszi:

- Min gondolkozik?

- Hát csak azon, hogy nem kéne-e még egy jót bele is rúgni.