Re: FACEPALM: Zimány Linda fogfehérítése 2011. március 23. 3:48 ikszf Előzmény: #363687 Már a Dzsudzsáké? Ezeknek a cicababáknak érdekes módon sose ismeretlen pasijuk van. Előtte meg nem mondok ki k*félte, de nem egy átlag hétköznapi ember.