Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#361838 zeeh_ Előzmény: #361785

Már nem látszik, **** robot beelőzött, így nem nagyon fog csepegni semmi.

Re: nincs cím

#361785 zeeh_ Előzmény: #361653

2330 elfogyott. Elvileg most kellene helyreállnia a rendnek és kicsit alatta kéne lennünk a kinti árnak. Beálltam több szintre vételre, az egyik már látszik is.

Re: nincs cím

#361636 zeeh_ Előzmény: #361632

EUR: 274, talán ezért állt be ennyire erősen. Még a záróhoz képest is magasabban állunk ilyen árfolyam mellett, sanszos, hogy megint mi jelezzük előre a mai napot, akárcsak tegnap.

nedves időre ébredtünk, …

#361630 Koffein

nedves időre ébredtünk, talán ma lehet horgászni... :)

Re: nincs cím

#361191 zeeh_ Előzmény: #361189

Kinti ár szerint 2280 körül kéne állnunk, ehhez képest +60 Ft-tal feljebb vagyunk. Szvsz le fogják önteni valamikor a nap folyamán, hogy nagyjából egy szinten legyünk velük. Igyekezni kell, még 1 hét van gyűjtögetni.

Re: nincs cím

#361189 hAliG Előzmény: #361143

Lassan vissza kell gyűjtenem a részvényeimet... Talán még egy kis mínuszt csinál európa, meg amcsi, aztán vissza fognak állni. Orco is jelent akkorra, szóval igyekezni kell :)

Csak most pannunionban áll a lóvé..

Re: nincs cím

#361143 zeeh_ Előzmény: #361137

Úgy legyen!

A horvátok után szerintem más akadály már nincs. Jönnek szépen a jó hírek, ez mindenképp pozitív a jövőre nézve, lassan megindul ez a szekér végre. :)

3000 már egész biztosan Econet kiszálló lenne. Jó lenne, ha elmenne addig, mert nincs kedvem tovább szponzorálni Magyarország legnagyobb független balos mutyi médiacsoportját. :)

Re: nincs cím

#361137 hAliG Előzmény: #361133

Éves jelentésre, meg a Kgy utánra úgy meg lesz itt a 11-12 ojró mint a fene :)

Re: nincs cím

#361118 zeeh_ Előzmény: #361117

Ma valószínűleg diszkont áron lehet venni, kint pedig megint megjáratják a limbó hintót, szvsz leküldik bolli alsóig (7.94)