Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #361137Úgy legyen!
A horvátok után szerintem más akadály már nincs. Jönnek szépen a jó hírek, ez mindenképp pozitív a jövőre nézve, lassan megindul ez a szekér végre. :)
3000 már egész biztosan Econet kiszálló lenne. Jó lenne, ha elmenne addig, mert nincs kedvem tovább szponzorálni Magyarország legnagyobb független balos mutyi médiacsoportját. :)