Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #361118http://www.bse.hu/newkibdata/106352189/15_03_2011_OPG_CPF_join_PR.pdf
http://www.portfolio.hu/vallalatok/megegyezett_az_orco_a_horvatokkal.146654.html
...és építik a 3. darut Zlotánál :)
http://panum.matemaciek.com/panum/?k=2
Meglepett, hogy nem esett. Sőt, kizöldültünk.
Vételi oldal épül és szépül. :)