Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #361143

Lassan vissza kell gyűjtenem a részvényeimet... Talán még egy kis mínuszt csinál európa, meg amcsi, aztán vissza fognak állni. Orco is jelent akkorra, szóval igyekezni kell :)

Csak most pannunionban áll a lóvé..