21088-on alltam visszanyitni a penteki mennyiseget! Igy lefele kellett nyitnom, de ott meg nem mertem az eredeti pakkot. Franko!
21088-on alltam visszanyitni a penteki mennyiseget! Igy lefele kellett nyitnom, de ott meg nem mertem az eredeti pakkot. Franko!
én nem a zárást csupán a bal****ságomat, mikor rosszul írtam be a stopot. (100-zal lentebb tettem mint akartam, hihetetlen)
de most már ülök a babérjaimon, ha tovább esik 400 alatt újranyitom, de megvárom mit kezd ezzel a szinttel
21000-en újranyitottam a short negyedét a megmaradt fél pakkra még.
Kíváncsi leszek hova megy. Sok erő nem látszik benne. Még a végén megbánom a korábbi zárást?
hát a rossz helyre tett profitvédő stop, most sok bosszúságot okoz, fene vinné el
Rg zutty,hati meg hősködik :D
vagy ha az nem, akkor majd ez:
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/
mindenki duplaaljra játszik...:)) majd a kamatemelés....
zártam az összeset
0 pozi jlenleg
Herceg: Megtettem ;)
elkezdtem zárogatni.
nekem is ott volt a csomag nagy része, aztán 300-on lett volna a következő és annyi, de majd lefelé adogatunk :)
persze, mert megváltozott a törvényi háttere Matgabnak....