Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#330702 akpo7 Előzmény: #330643

21088-on alltam visszanyitni a penteki mennyiseget! Igy lefele kellett nyitnom, de ott meg nem mertem az eredeti pakkot. Franko!

Re: nincs cím

#330692 kelvin Előzmény: #330690

én nem a zárást csupán a bal****ságomat, mikor rosszul írtam be a stopot. (100-zal lentebb tettem mint akartam, hihetetlen)

de most már ülök a babérjaimon, ha tovább esik 400 alatt újranyitom, de megvárom mit kezd ezzel a szinttel

Re: nincs cím

#330690 sbbacsi Előzmény: #330687

21000-en újranyitottam a short negyedét a megmaradt fél pakkra még.

Kíváncsi leszek hova megy. Sok erő nem látszik benne. Még a végén megbánom a korábbi zárást?

hát a rossz helyre tett …

#330687 kelvin

hát a rossz helyre tett profitvédő stop, most sok bosszúságot okoz, fene vinné el

Re: nincs cím

#330645 kelvin Előzmény: #330643

nekem is ott volt a csomag nagy része, aztán 300-on lett volna a következő és annyi, de majd lefelé adogatunk :)

Hát kicsit 21100fölé jöh…

#330643 Fornit

Hát kicsit 21100fölé jöhetett volna értem...

Re: nincs cím

#330638 kelvin Előzmény: #330636

senki sem tudja

de ahogy teljesültem 21k-n beszakadt, de gyász mert a terveztett 1/5-e

szerk.: azóta megvan a 3/5-e, de elég fos helyen, kell nekem piacin adni :)