Re: nincs cím 2010. november 29. 13:41 sbbacsi Előzmény: #330687 21000-en újranyitottam a short negyedét a megmaradt fél pakkra még. Kíváncsi leszek hova megy. Sok erő nem látszik benne. Még a végén megbánom a korábbi zárást?