Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #330687

21000-en újranyitottam a short negyedét a megmaradt fél pakkra még.

Kíváncsi leszek hova megy. Sok erő nem látszik benne. Még a végén megbánom a korábbi zárást?