mi történt?
mi történt?
http://trader.tozsde.hu/chart.php
kollektív volt de ki tudja
bővítettem shortot 20978-on...33%-kal.
Akkor még úgy tűnt, hogy felfelé megyünk, de ez ellentmondott volna minden reális gondolat menetemnek.
Tehát az ősi tőzsdés trükköt alkalmaztam: az a gyanús , ami nem gyanús! És hová jutnánk, mi tőzsdések, ha elhinnénk azt is amit a saját szemünkkel látunk! :)
Örvendek hogy stoppot akartam betenni,rosszul állítottam be és kb besz áron eladtam a próbalongokat a bevágás előtt 3 perccel :D
Ezért akartam pénteken shortot nyitni úgy 22,200 magasságában (csüt reggeli terv.)
A tervezett 2 napos amcsik nélküli tingli tangli nem jött be, és mire itt volt a péntek délután már megvolt egy méretes zakó. Erősen saját hiba, amikor olvastam róla azonnal lépni kellett volna. Ha emelkede azért ráadnék, de módjával, ekkora esés után nem biztos hogy jó sűlne ki belőle. Most nézegettem Zabás képes május blogját (utolsó 2 archivált ker nap), az akkori csökkentés utolsó napján nem is volt akkora zakó, inkább promt lekötések.
Amennyiben nap közben nem adják be,akkor majd záróban megteszik ha ez a szitu...
ma egydül a MOL az ami a shortot kockázatossá teszi.
Ne feledjétek holnapig kell az alapoknak az MSCI szerint csökkenteni a magyar részvények állományát!