Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: hl

#330014 Ricsi Előzmény: #330013

most? Kb 600

ha nem lennél spur, vennél egy laptop-ot, és láthatnád te is :D

otit az előbb beverték 850 alá, de most megint 880

Re: hl

#330012 Ricsi Előzmény: #330008

Én első körben a 300-at szeretném látni, ott zárnék egy kicsit (mondjuk tényleg kicsit, az 1/9) ét. Aztán 20K-n zárnám a maradék felét, a többi meg nyitva maradna, és ezzel már kényelmesen mennék át hétfőre

Re: hl

#330010 Csilla76 Előzmény: #330008

én meg szeretnék egy kicsit megnyugodni és nyerni:-)

kár, hogy ma sokat vesztettem, akkor én is nyugodtabb lennék nyerővel a zsebemben.. na nem károgok tovább.

szeretném azt gondolni és látni, hogy még tovább esünk..nem bírom abbahagyni ma a parát:-(

Re: hl

#330007 Csilla76 Előzmény: #330002

amikor leestünk 666ra akkor felment vagy még nyolcszázra, most nem fog már visszapattanni remélem.

a nyugat majd felfele fog menni, de vajon lesz ránk hatása? mert az íreket meg fogják menteni..vajon nap végén mit fog mondani a kormányunk?

Re: hl

#330005 Hibaz Előzmény: #330002

extrém lenne...

mindenesetre kiestünk a május óta nyilvántartott sávomból(réssel),ezért shortolgatok....

Re: nincs cím

#329995 kelvin Előzmény: #329990

sztem most tőlük teljesen függetlenek vagyunk

Ne idegesítsd magad feleslegesen. Ne légy mohó!!

Túl sokat aggódsz, majd beparázol és zársz :-D

Csigavér!!!

Azon tanakodom, hogy mi …

#329990 Kezdő

Azon tanakodom, hogy mi történhet még itt az amerikai nyitáskor. Van még ránk az hatással? Gondoljátok, hogy addig nem kapnak észbe, amíg ők ki nem nyitnak? Nem érzem úgy, hogy akkor kellene folytatódni az esésnek.