Hozzászólás
KezdőAzon tanakodom, hogy mi történhet még itt az amerikai nyitáskor. Van még ránk az hatással? Gondoljátok, hogy addig nem kapnak észbe, amíg ők ki nem nyitnak? Nem érzem úgy, hogy akkor kellene folytatódni az esésnek.
Azon tanakodom, hogy mi történhet még itt az amerikai nyitáskor. Van még ránk az hatással? Gondoljátok, hogy addig nem kapnak észbe, amíg ők ki nem nyitnak? Nem érzem úgy, hogy akkor kellene folytatódni az esésnek.