Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Kezdő

Azon tanakodom, hogy mi történhet még itt az amerikai nyitáskor. Van még ránk az hatással? Gondoljátok, hogy addig nem kapnak észbe, amíg ők ki nem nyitnak? Nem érzem úgy, hogy akkor kellene folytatódni az esésnek.