Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: hl

Hibaz Előzmény: #330002

extrém lenne...

mindenesetre kiestünk a május óta nyilvántartott sávomból(réssel),ezért shortolgatok....