Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: hl

Ricsi Előzmény: #330008

Én első körben a 300-at szeretném látni, ott zárnék egy kicsit (mondjuk tényleg kicsit, az 1/9) ét. Aztán 20K-n zárnám a maradék felét, a többi meg nyitva maradna, és ezzel már kényelmesen mennék át hétfőre