20.599 jelenleg. (550-600 között forgolódik)
most? Kb 600
ha nem lennél spur, vennél egy laptop-ot, és láthatnád te is :D
otit az előbb beverték 850 alá, de most megint 880
hol tartunk?
Én első körben a 300-at szeretném látni, ott zárnék egy kicsit (mondjuk tényleg kicsit, az 1/9) ét. Aztán 20K-n zárnám a maradék felét, a többi meg nyitva maradna, és ezzel már kényelmesen mennék át hétfőre
én meg szeretnék egy kicsit megnyugodni és nyerni:-)
kár, hogy ma sokat vesztettem, akkor én is nyugodtabb lennék nyerővel a zsebemben.. na nem károgok tovább.
szeretném azt gondolni és látni, hogy még tovább esünk..nem bírom abbahagyni ma a parát:-(
amikor leestünk 666ra akkor felment vagy még nyolcszázra, most nem fog már visszapattanni remélem.
a nyugat majd felfele fog menni, de vajon lesz ránk hatása? mert az íreket meg fogják menteni..vajon nap végén mit fog mondani a kormányunk?
extrém lenne...
mindenesetre kiestünk a május óta nyilvántartott sávomból(réssel),ezért shortolgatok....
kiakadok, ha napi minimumon adtam..lehet, hogy mától pihennem kell a hétvégén biztosan.
nekem már 500 vagy 400 is megfelelne:-(
eddig kellett volna shortolnom a fene egye meg.
sztem most tőlük teljesen függetlenek vagyunk
Ne idegesítsd magad feleslegesen. Ne légy mohó!!
Túl sokat aggódsz, majd beparázol és zársz :-D
Csigavér!!!
Rg megvillantotta az irányt...
nekem sajna igen, de most meg elindul felfelé???áhh. nemá:-(
Azon tanakodom, hogy mi történhet még itt az amerikai nyitáskor. Van még ránk az hatással? Gondoljátok, hogy addig nem kapnak észbe, amíg ők ki nem nyitnak? Nem érzem úgy, hogy akkor kellene folytatódni az esésnek.