Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Egon elemez

#330183 Kissherceg Előzmény: #330011

nem lesz még, kár képzelődni... nem hülye a rába...

Részvénytulajdonosok 5%-ot meghaladó tulajdoni hányaddal (a BÉT-re bevezetett mennyiségre vonatkoztatva)

Név Tulajdoni hányad (%) Részvény darabszám

DRB Hicom Group 10,85 1 462 446

Saját részvény 6,85 922 896

AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. 6,60 889 19

Re: Egon elemez

#329899 zeeh_ Előzmény: #329894

Én azt nézem most épp, hogy miként került ez ide vissza. Mázlisták és bátrak kaptak jó áron. Azért 780 körül nem mertem volna aláállni.

Re: Egon elemez

#329894 Fornit Előzmény: #329772

Nem gondoltam volna hogy visszajön fölé ma, de megvették a nagy pakkot 800ról.

Re: Egon elemez

#329716 zeeh_ Előzmény: #329713

Meglepne, ha ez 840-en tudna ma zárni, de manapság bármi lehet. Elég egy forradalmi gondolat és megy az árfolyam.

Re: Egon elemez

#329713 Csezso Előzmény: #329380

A 840 Ft-os erős támaszhoz ért a részvény. Amennyiben a támasz a mai kereskedés során feladja a harcot, akár a 600 Ft-os tartományig is leszánkázhat a papír.

Azért durva lenne, ha eléri a 600 Ft-ot. De legalább olcsón be lehetne vásárolni.

Re: Egon elemez

#329380 Scipio Előzmény: #329371

Én vagyok a hibás, tegnap elfelejtettem szólni, hogy vettem... Komolyan el kell gondolkodnom, hogy a tőzsdei pályafutásom alatt nyitott Rába pozijaimnak legalább 10%-a volt-e nyerő. Az utóbbi időben biztos nem... Csak a stop ment meg rendre a nagy bukóktól.

Re: Egon elemez

#329206 Capablanka Előzmény: #329193

összehangolt akció eredményeképpen a stoppok aktiválódtak..)

de inkább csak "rémeket látok"..összeesküvés elméleteim általában nem állják meg a helyüket...

de trutyi lett a papír

Re: Egon elemez

#329192 Capablanka Előzmény: #329184

B.Egon amikor elemez, az mindig gyanús...a forgalom, a hangulat, meg a TA alátámasztja amit mond

de akkora bennfentes a kis piacunk, mint egy ház...)

Re: Egon elemez

#329184 zeeh_ Előzmény: #329169

Nyugalom, lemegy az MNYP őrület pár hónap alatt, utána diszkont áron lehet venni ezt a csemegét is.

RFV-re és Rábára fogok fókuszálni, a kamu cégekből, ahonnan csak a pénzt viszik ki (pl. eco) és hülyítik az embereket, elég volt.

Re: Egon elemez

#329169 Koffein Előzmény: #329158

hát ez az, lassacskán ezért is szálltam ki belőle... pedig milyen ígéretes volt a kicsike :(