Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Egon elemez

Scipio Előzmény: #329371

Én vagyok a hibás, tegnap elfelejtettem szólni, hogy vettem... Komolyan el kell gondolkodnom, hogy a tőzsdei pályafutásom alatt nyitott Rába pozijaimnak legalább 10%-a volt-e nyerő. Az utóbbi időben biztos nem... Csak a stop ment meg rendre a nagy bukóktól.