Re: Egon elemez 2010. november 26. 11:53 zeeh_ Előzmény: #329894 Én azt nézem most épp, hogy miként került ez ide vissza. Mázlisták és bátrak kaptak jó áron. Azért 780 körül nem mertem volna aláállni.