Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Egon elemez

zeeh_ Előzmény: #329894

Én azt nézem most épp, hogy miként került ez ide vissza. Mázlisták és bátrak kaptak jó áron. Azért 780 körül nem mertem volna aláállni.