Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Egon elemez

zeeh_ Előzmény: #329169

Nyugalom, lemegy az MNYP őrület pár hónap alatt, utána diszkont áron lehet venni ezt a csemegét is.

RFV-re és Rábára fogok fókuszálni, a kamu cégekből, ahonnan csak a pénzt viszik ki (pl. eco) és hülyítik az embereket, elég volt.