Re: Egon elemez
zeeh_ Előzmény: #329169Nyugalom, lemegy az MNYP őrület pár hónap alatt, utána diszkont áron lehet venni ezt a csemegét is.
RFV-re és Rábára fogok fókuszálni, a kamu cégekből, ahonnan csak a pénzt viszik ki (pl. eco) és hülyítik az embereket, elég volt.