tört volna le a kezem mikor ma megnyitottam a progit :-(
qrva kereskedési kényszer.
szom bele
tört volna le a kezem mikor ma megnyitottam a progit :-(
qrva kereskedési kényszer.
szom bele
lennt a napi cikke megint milyen szánalmas már : "Ugorhat az OTP"
mondjuk ezek másról se tudnak írni csak ilyenekről..egy út van számukra..a felfele
Klassz. ertelemben nem ilyen a sziget valoban, de volt 2 res, ami formaz 1 szigetet, csak nem egy intervallumban.
Az egyik az altalad emlitett res, ami felfele kepzodott, a masik pedig 280 es 250 kozott van, ami lefele.
Elolvastam Egont. Érdekes tegnap a 11.18-án hagyott rést 22.131 - 22.212-re írta, ma meg azt h sziget jött létre.
Erre nem számítottam hogy az SP ilyen mértékben zuhan nyitásra..reggel még fél százalék pluszban voltak ..úh...
Short, ezerrel :-))
célár 17500
Itt inkabb a KT a kemeny.
Mindegyik papir csorog, ahogy kell (kivetel druszad).
Azt tarkónvágták,sztem most a druszád a soros :D
Neki a 45300 lehet a vízválasztó.
Mindenki "vuduzza" a mi kis hatinkat! :D
Vajon mivel akarják ma megmenteni?
Nem vagy egyedul. Es amig felfele fog a res, addig lefele kene mennie. Persze a momentum nem mindegy.
csak el kellene ezt engedni egyszer még az idén
azért én a héten bízok egy 21.5-ben
Tudom,ezért írtam hogy 3x megvolt....de ne offoljunk,ez a hati topik,számoljuk össze 22e hati hányszor fogott :D
4-re szokott elesni, holnap megteheti de elég nekem ha csütörtökön teszi
Én nem vártam annyira :D Ha jól nézem akkor ez mostanság a 3. eset amikor működik a támasz...
Pedig egyszerű:bevágják őket kisebb nagyobb mértékkel,aztán mindig megveszik őket...én maradó módon arra játszom hogy egyszer ez nem történik meg :D
Egyszerűen így tudom csak minimalizálni a nyerőmet :D
Valahol,vmikor...egy távoli galaxisban :D