Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

tört volna le a kezem mi…

#328516 szotyi

tört volna le a kezem mikor ma megnyitottam a progit :-(

qrva kereskedési kényszer.

szom bele

Re: nincs cím

#328515 BudFox Előzmény: #328509

lennt a napi cikke megint milyen szánalmas már : "Ugorhat az OTP"

mondjuk ezek másról se tudnak írni csak ilyenekről..egy út van számukra..a felfele

Re: nincs cím

#328514 akpo7 Előzmény: #328509

Klassz. ertelemben nem ilyen a sziget valoban, de volt 2 res, ami formaz 1 szigetet, csak nem egy intervallumban.

Az egyik az altalad emlitett res, ami felfele kepzodott, a masik pedig 280 es 250 kozott van, ami lefele.

Elolvastam Egont. Érdeke…

#328509 Fornit

Elolvastam Egont. Érdekes tegnap a 11.18-án hagyott rést 22.131 - 22.212-re írta, ma meg azt h sziget jött létre.

Re: nincs cím

#328508 BudFox Előzmény: #328498

Erre nem számítottam hogy az SP ilyen mértékben zuhan nyitásra..reggel még fél százalék pluszban voltak ..úh...

Short, ezerrel :-))

célár 17500

Re: nincs cím

#328500 akpo7 Előzmény: #328496

Itt inkabb a KT a kemeny.

Mindegyik papir csorog, ahogy kell (kivetel druszad).

Re: nincs cím

#328490 akpo7 Előzmény: #328438

Nem vagy egyedul. Es amig felfele fog a res, addig lefele kene mennie. Persze a momentum nem mindegy.

Re: nincs cím

#328438 kelvin Előzmény: #328425

csak el kellene ezt engedni egyszer még az idén

azért én a héten bízok egy 21.5-ben

Re: nincs cím

#328425 Waszeitung Előzmény: #328423

Tudom,ezért írtam hogy 3x megvolt....de ne offoljunk,ez a hati topik,számoljuk össze 22e hati hányszor fogott :D

Re: nincs cím

#328422 Waszeitung Előzmény: #328420

Én nem vártam annyira :D Ha jól nézem akkor ez mostanság a 3. eset amikor működik a támasz...

Re: nincs cím

#328418 Waszeitung Előzmény: #328366

Pedig egyszerű:bevágják őket kisebb nagyobb mértékkel,aztán mindig megveszik őket...én maradó módon arra játszom hogy egyszer ez nem történik meg :D

Egyszerűen így tudom csak minimalizálni a nyerőmet :D