Re: nincs cím 2010. november 23. 16:44 BudFox Előzmény: #328357 Köszönjük Ricsi hát maradnak a shortok.....azért csak-csak elfáradnak odaát is majd a sok longgal, és eladnak mindent... .-))) ....valamikor