Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: gl

#328252 akpo7 Előzmény: #328232

Es sztem kozeptavon egyik sem jo irany. :)

Csilla, shortparadicsom meg csak most johet igazan.

Re: gl

#328247 wizes Előzmény: #328232

Remélem keményen ellenáll!

Megjegyzem bármit veszek a fogkefétől a berregő maciig minden Kínában készült, sőt lehet, hogy már egy Kínai leányvállalatnál itt nálunk.

Re: gl

#328236 BudFox Előzmény: #328230

a mostani esésről is például..meg a két héttel ezelőttiről amikor elindultunk lefele..

Re: gl

#328232 BudFox Előzmény: #328226

csak Kína tud ellenállni USA -nak....múltkor meg is haragudtak Kínára a G20 -ak alatt, mert Kína nem volt hajlandó behódolni USA akaratának..vagy valami ilyesmi volt..Kína meg gondolja : Mi megyünk a saját útunkon, ahogy nekünk a legjobb...USA le van xarva...előbb mi megyünk aztán a többi.

Re: gl

#328230 Chaby Előzmény: #328220

off

melyik esésről beszélsz?

16-17-én estek, és azóta fentebb vannak majd 200 ponttal...

fh

#328229 Waszeitung

Volt egy cirka kétórás áramszünetünk,de így visszatérve szépen nézünk ki naposon,shortos verzióban...

Re: gl

#328226 wizes Előzmény: #328222

Sőt a pénzjegynyomda is náluk, még sőtebb: a jog is az övék, nem hamisat nyomnak!

o))

Re: gl

#328225 BudFox Előzmény: #328222

igazad van..de lehet hogy az ottani befektetők is már a kulisszák mögé látnak, vagy besokallnak a sok "bűvésztükktől"

Re: gl

#328222 kelvin Előzmény: #328220

Ilyeneket ne mondj, mert nem tudhatod mit találnak ki legközelebb!

Sok eszköz lehet!

Tudod akinél a pénz azé a hatalom, nekik meg mindkettő van bőven.

Szóval ne temesd se Bernit, se USA-t.

Csodára képesek együtt. Mondhatni Berni az Usa indexek viagrája!

Re: gl

#328220 BudFox Előzmény: #328210

Azért usa is ilyenkor fölfelé szokott korrigálni, ekkora esés után..erre most már -0,88 % on áll..ez azért elég sokatmondó..... pedig szegény Börninek már az Ultraderm se szedi le a nyomdafestéket a kezeiről :DDD

Re: nincs cím

#328213 Csilla76 Előzmény: #328211

igen, mert most shortos paradicsom volt legalább két három nap. aztán most meg mindenkit szívatnak agyba főbe.

adat jött angol, de jó lett.

Re: nincs cím

#328211 wizes Előzmény: #328209

Kihagyta pár hetet, elkezdtem erre egy nap nyerő 3 nap bukó.

Kell ez nekem?

Most partvonal és élvezem: nem bukom!

o)