Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

BudFox Előzmény: #328210

Azért usa is ilyenkor fölfelé szokott korrigálni, ekkora esés után..erre most már -0,88 % on áll..ez azért elég sokatmondó..... pedig szegény Börninek már az Ultraderm se szedi le a nyomdafestéket a kezeiről :DDD